
CDA traint mee bij badminton in Stad aan ’t Haringvliet
Sport 489 keer gelezenStad aan ‘t Haringvliet_ Het CDA Goeree-Overflakkee heeft meegetraind bij badmintonvereniging Badminton Stad aan het Haringvliet, onderdeel van gymvereniging MH-SD. Op uitnodiging van de vereniging trok een delegatie van het CDA de sportkleding aan om kennis te maken met de sport én de vereniging. Tijdens de training werden de CDA’ers enthousiast ontvangen en begeleid. Volgens de fractie viel vooral de gezellige sfeer binnen de vereniging op. “Het is een enthousiaste groep met een lage drempel om mee te doen. Sportiviteit en gezelligheid gaan hier duidelijk hand in hand,” aldus het CDA.
Met de trainingsstages bezoekt CDA Goeree-Overflakkee regelmatig sportverenigingen op het eiland. Het doel daarvan is niet alleen om kennis te maken met verschillende sporten, maar ook om in gesprek te gaan over wat er leeft binnen de clubs en verenigingen. Eerder trainde het CDA al mee bij onder andere voetbal-, hockey-, karate- en honk- en softbalverenigingen op Goeree-Overflakkee.
Badminton Stad aan het Haringvliet nodigt geïnteresseerden uit om vrijblijvend een proefles mee te doen. De trainingen vinden plaats op dinsdagavond tussen 20.00 en 21.00 uur.
CDA Goeree-Overflakkee laat weten dat ook andere sportverenigingen op het eiland van harte welkom zijn om de partij uit te nodigen voor een training of kennismaking.















