
Budokai Senshi scoort groots op toernooi in Marokko
Sport 891 keer gelezenMiddelharnis_ Bij Budokai Senshi hebben ze in de afgelopen 18 jaren veel mooie vriendschappen opgebouwd.
Door de clubwatcher van Budokai Senshi
In Nederland staat de school al bekend als een gerespecteerde school waar veel scholen mee samen willen werken, maar ook in het buitenland zijn er veel mooie samenwerkingen. Een van deze samenwerkingen is Budokai Senshi Tanger. Een school met dezelfde naam die begeleid wordt door Sensei Zouhair Benchikh. We trainen samen en organiseren samen toernooien en ook dit keer was er weer een vriendschappelijk toernooi door hem georganiseerd. 7 deelnemers besloten aan dit toernooi deel te nemen, te weten: Dean van Roosmalen, Vince van Roosmalen, Hidde van Westenbrugge, Ahmad Chaaban, Ivo Belt, Arjan van Westenbrugge en Jacques van Roosmalen. Zij gingen hun uiterste best doen om de prijzen weer mee terug te krijgen naar Sommelsdijk.
We starten de dag met het kumite (vechtvorm). Wat ontzettend mooi om iedereen zijn enthousiasme, maar ook ook respectvolle en vriendschappelijkheid te zien. Onze vechters deden het fantastisch, want zowel Dean, Vince als Hidde wonnen met veel overtuiging hun partijen en wisten deze voortijdig te beslissen. Heel mooi om te zien dat deze mannen blijven groeien en zich langzaam aan naar de top aan het ontwikkelen zijn.
Bij de kata deden alle deelnemers mee en zeker voor Vince, Dean en Hidde was dit een enorme uitdaging. De mannen focussen zichzelf op het moment eigenlijk continu op het kumite en dit vraagt al 5 x per week trainen van ze. De afgelopen weken hebben zij echter ook keihard aan de Kata’s gewerkt en met extra hulp van onder andere Sensei Linda Kievit wisten de mannen zich heel knap naar 2 x een 1ste en 1 x een 2e plaats te werken. Een supermooie prestatie waarbij ze dus dubbel in de prijzen zijn gekomen. Ook Ahmad, Arjan en Ivo liepen zichzelf met strakke Kata’s in de prijzen. Ivo deed dit met een heel indrukwekkende Seienchin Kata die normaal gesproken voor de zwarte band 2e dan is, terwijl Ivo nu de 6e kyu heeft. Ivo behaalde het goud en Arjan en Ahmad het Zilver.
De laatste deelnemer van de dag was Shihan Jacques van Roosmalen. Hij doet ook regelmatig nog mee met een toernooi. Dit omdat hij wil laten zien aan zijn leerlingen dat hij ook bereid is de concessies te doen die hij van zijn leerlingen vraagt. Altijd spannend, omdat hij de druk voelt om voor zijn school te presteren. Het levert vast niet altijd de 1e plek op, maar vandaag behaalde hij ook een 1e plaats in kata. Veel dank gaat uit naar Linda van Roosmalen voor de organisatie van deze reis, Sensei Joost van’t Veld die aangesloten is vanuit Rabat om ons te ondersteunen met scheidsrechteren en natuurlijk Sensei Zouhair Benchikh voor zijn altijd fijne ontvangst en vriendschap.
We kijken alweer uit naar het volgende toernooi. Over 2 weken zullen we met 5 deelnemers deelnemen aan the British open in Londen. Bent u ook op zoek naar ondernemende school met oog voor wedstrijdvechters/lopers, maar ook recreanten? Dan bent u bij Budokai Senshi aan het juiste adres. Met een groot ledenbestand brengen zij voor iedereen met Budo en vechtsport interesse wat wils en vullen dit aan extra sporten zoals kettlebell en circuittraining. We hebben mogelijkheden vanaf de leeftijd van 2 jaar. Voor meer informatie kunt u kijken op www.budokai-senshi.nl en/of contact opnemen met budokai-senshi@outlook.com/0627084219.















