Kerkberichten | GGOF.nl
<SCRIPT SRC="//secure.adnxs.com/ttj?id=5226207&cb=[CACHEBUSTER]&referrer=ggof.nl&pubclick=[INSERT_CLICK_TAG]&postcode=324,325" TYPE="text/javascript"></SCRIPT>
Logo ggof.nl

Kerkberichten

  •   23 keer gelezen   Actueel

Kerkdiensten Biddag 13 maart

OUDDORP

Doopsgezinde gemeente
19.30 uur ds. K. van Wijngaarden

Gereformeerde Kerk
19.30 ds. W.J. v.d.Griend

GOEDEREEDE

Hervormde Gemeente
14.30 uur ds. A. ten Brinke
18.30 uur ds. P.D. Teeuw

STELLENDAM.

Gereformeerde Kerk
18.30 uur ds. W.J. v.d. Griend (gezamenlijke dienst in Ouddorp)

Hervormde Gemeente
14.00 uur ds. D. Hoolwerf
19.00 uur ds. D. Hoolwerf

MIDDELHARNIS

PKN Emmaüskerk

19.30 uur ds. L.J. Lingen

Hervormde Gemeente P.K.N. (Dorpskerk, Ring)

14.30 uur ds. Middelkoop
19.00 uur ds. Middelkoop

OUDE-TONGE

Hervormde Gemeente

14.30 uur ds. M.Kreuk
19.00 uur ds. M.Kreuk

OOLTGENSPLAAT

Gereformeerde Kerk

19.00 uur ds. J.H. Becker

Hervormde Gemeente

? uur ds. G.J. Anker
? uur ds. G.J. Anker

HERKINGEN
Hersteld Hervormde Gemeente

14.30 uur ds. A. van Wijk
19.00 uur ds. A. van Wijk

Kerkdiensten zondag 17 maart

OUDDORP

Doopsgezinde gemeente
09.30 uur ds. K. van Wijngaarden (m.m.v. Gospelkoor)
18.30 uur Youth Event

R.K. Martinuskapel
09.30 uur viering

Gereformeerde Kerk
10.00 uur ds. J. Jongejan
14.40 uur afscheidsdienst ds. W.J. v.d., Griend in de Doopsgezinde Kerk

GOEDEREEDE

Hervormde Gemeente
10.00 uur ds. A. ten Brinke
18.30 uur ds. P.D. Teeuw

STELLENDAM.

Gereformeerde Kerk
10.00 uur ds. L.C. v.d. Eijk
18.30 uur geen dienst

Hervormde Gemeente
10.00 uur prop. A.H. van Mourik
17.00 uur ds. E.K. Koppen

DIRKSLAND

Hervormde gemeente
10.00 uur ds. K. Timmerman
18.00 uur ds. K. Timmerman

MIDDELHARNIS

Jehovah's Getuigen
Woe. 19.30 – 21.15 uur.
Zo. 10.00 – 11.45 uur.


PKN Emmaüskerk
10.00 uur ds. L.J. Lingen

Hervormde Gemeente P.K.N. (Dorpskerk, Ring)
10.00 uur ds. Middelkoop (voorbereiding H.A.)
18.00 uur ds. Carsburg

R.K. Maria Hemelvaartkerk
11.00 uur viering

SOMMELSDIJK

Christengemeente Lachai Roï
10.00 uur Kees Tanis

Remonstrantse Gemeente
10.00 uur dhr. W. Scholl

Exoduskerk
10.00 uur Herman Haan (jeugddienst)

OUDE-TONGE

Evangelie Gemeente Flakkee
10.00 uur pastor H.J.P. Scheermeijer

R. K. Parochie
Zaterdag 16 maart
19.00 uur viering

Hervormde Gemeente
10.00 uur ds. G.D, Kamphuis
18.00 uur ds. M.J. Middelkoop

ACHTHUIZEN

R.K. Maria ten Hemel opneming
Zaterdag 16 maart
17.30 uur viering

LANGSTRAAT

Hervormde Gemeente
10.00 uur ds. G.J. Anker

OOLTGENSPLAAT

Gereformeerde Kerk
09.30 uur ds. B.J. Oldenhuis
18.00 uur ds. L.J. Lingen

Hervormde Gemeente
09.30 uur ds. J.B. ten Hove
18.00 uur ds. P.J. Krijgsman

MELISSANT

Gereformeerde Ontmoetingskerk
09.30 uur ds. H. Siebert (biddag)

HERKINGEN

Hersteld Hervormde Gemeente
09.30 uur kand. M. Diepeveen
18.00 uur ds. A. van Wijk

Wilt u dat de preekbeurten van uw kerk in dit overzicht vermeld worden, stuur dan een mail met het preekrooster naar: redactie@ggof.nl.


<SCRIPT SRC="//secure.adnxs.com/ttj?id=5226207&cb=[CACHEBUSTER]&referrer=ggof.nl&pubclick=[INSERT_CLICK_TAG]&postcode=324,325" TYPE="text/javascript"></SCRIPT>
Meer berichten
<SCRIPT SRC="//secure.adnxs.com/ttj?id=9768065&size=160x600&promo_sizes=120x600&cb=[CACHEBUSTER]&promo_alignment=center&referrer=ggof.nl&pubclick=[INSERT_CLICK_TAG]&postcode=324,325" TYPE="text/javascript"></SCRIPT>
<SCRIPT SRC="//secure.adnxs.com/ttj?id=5226210&cb=[CACHEBUSTER]&referrer=ggof.nl&pubclick=[INSERT_CLICK_TAG]&postcode=324,325" TYPE="text/javascript"></SCRIPT>