Ik zie ik zie …
Ik zie ik zie …

o-o-go 72 wordt gepresenteerd op 4 oktober

Actueel 397 keer gelezen

Het aloude spelletje dat je als kind misschien zo vaak gespeeld hebt. Proberen zo lang mogelijk aan de beurt te blijven en zo vaag mogelijk te blijven in je bewoording. Onderweg nog wel eens van onderwerp veranderen omdat je dan ineens ook die mogelijkheid zag. Zo is er ook weer een nieuwe o-o-go met allemaal woorden, aaneengeregen tot zinnen die weer een gedicht vormen. Een gedicht waar je van alles in kunt zien. Is het ook dat wat de dichter bedoelt dat je ziet of schuilt er achter het gedicht iets wat je er zelf in mag zien. Stimuleert het om zelf ook eens een gedicht te schrijven.

Wat er zoal te lezen is, het gaat over van alles. Zomer, herfst, kalverliefde, vakantie. En dat alles met ieder zijn eigen blik. Wat zie ik wat jij ziet of niet ziet. De kip of het ei.

Tijdens Poëzie als Zeewind op 4 oktober in de Overkant in Ouddorp wordt het nummer gepresenteerd. Daarna is het verkrijgbaar in de boekwinkels.

Meer info op www.dereizendedichters.nl

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Uit de krant