
Heleen tipt deze week ‘De Cudoghams’
AlgemeenMiddelharnis - Heleen van Esbroek van boekhandel Dekker & van Esbroek tipt elke week een boek van de week. Deze keer heeft zij speciale aandacht voor ‘De Cudoghams’ door Iven Cudogham en Cynthia Ormskerk.
Door Nick Ehbel
Maandelijks komen een schrijver, een fictie, een non-fictie en een jeugdboek aan de orde. Heleen vertelt iedere week kort de inhoud van een boek en geeft achtergrondinformatie waar ze dat nodig vindt.
Het reilen en zeilen van het gezelligste gezin van Nederland
In De Cudoghams onthullen Cynthia en Iven hun wel en wee op weg naar geluk met een groot gezin. De familie Cudogham was voor het eerst op tv te zien in 2021. Al snel veroverde de familie, die midden in het centrum van Amsterdam woont, de harten van veel kijkers. Hoe doen ze dat toch met zeven kinderen die allemaal hun eigen wensen, verlangens en luide stem hebben?
Openhartig
In dit boek geven Iven en Cynthia een openhartig inkijkje in hun chaotische en vrolijke leven. Ze zijn elkaars tegenpolen, maar boven alles vullen ze elkaar aan. Laat je inspireren door hun unieke verhalen en ontdek hoe liefde en samenwerking, en vooral ook loslaten en humor, de sleutel zijn tot een gelukkig gezinsleven.















