Jorian Maliepaard  won de voorronde van het ONK poker.
Jorian Maliepaard won de voorronde van het ONK poker.

Voorronde ONK Poker

Algemeen

Bij Sportcafé de Cup in Zundert werd afgelopen weekend (8 maart) een voorronde van het ONK Poker gespeeld. Jorian Maliepaard uit Stad aan ‘t Haringvliet wist dit lokale pokerkampioenschap te winnen en kwalificeerde zich met deze prestatie direct voor de finale van het ONK Poker 24/25 (zie uitslag).

Met ruim 80 deelnemers was het toernooi een groot succes en Jorian wist zich te onderscheiden door zijn pokervaardigheden. In juli 2025 maakt Jorian dus kans om de nieuwe Pokerkampioen van Nederland te worden! We hopen dat heel Stad aan ‘t Haringvliet en omgeving Jorian aanmoedigt tijdens dit avontuur.

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Laatste nieuws

Afbeelding
Windfonds GO honoreert voor ruim 62.000 euro aan projecten Actueel 10 uur geleden
Afbeelding
CDA Goeree-Overflakkee zet mantelzorgers in het zonnetje: welke mantelzorger verdient volgens u een bedankje? Actueel 11 uur geleden
Kluur
Vogelcursus NLGO 2027 Actueel 11 uur geleden
Foto ter illustratie via pixabay met dank aan Pexels
Vrijdag Kampvuuravond Buutengeweun! Actueel 12 uur geleden
 “Ik heb geleerd om meer te vragen in plaats van zelf in te vullen.” - “Een sportvereniging een plek waar je kunt oefenen met winnen en verliezen, samenwerken en omgaan met teleurstellingen.”
‘Geen kind komt naar de sportclub om er een bende van te maken’ Actueel 12 uur geleden
Afbeelding
Kerkdiensten zondag 25 oktober Actueel 21 okt, 12:00

Uit de krant