Tanja Nieuwpoort (links) en Miranda Lagerwerf (rechts) van de Formulierenhulp van Stichting ZIJN
Tanja Nieuwpoort (links) en Miranda Lagerwerf (rechts) van de Formulierenhulp van Stichting ZIJN

Nu ook wekelijkse inloop Formulierenhulp in Oude-Tonge

Algemeen

De inloop van Formulierenhulp van Stichting ZIJN wordt uitgebreid. Naast de wekelijkse inloop in de bibliotheek in Middelharnis (elke woensdag van 10:00 – 12:00 uur) kunnen inwoners vanaf maandag 10 juni nu ook terecht in Oude-Tonge. 

Elke maandag van 14:00 - 16:00 uur staan de medewerkers van Formulierenhulp klaar in het Infocentrum in Oude-Tonge voor gratis hulp bij de administratie en het invullen van (digitale) formulieren. Een afspraak maken is niet nodig, je kunt gewoon binnenlopen.

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Laatste nieuws

Stellendam-verdediger blijft in veel een aanvaller (foto: Bert Spits)
Stellendammer Christiaan Brinkman geeft aanvallende aspiraties de vrije loop Sport 11 minuten geleden
Afbeelding
Windfonds GO honoreert voor ruim 62.000 euro aan projecten Actueel 14 uur geleden
Afbeelding
CDA Goeree-Overflakkee zet mantelzorgers in het zonnetje: welke mantelzorger verdient volgens u een bedankje? Actueel 15 uur geleden
Kluur
Vogelcursus NLGO 2027 Actueel 15 uur geleden
Foto ter illustratie via pixabay met dank aan Pexels
Vrijdag Kampvuuravond Buutengeweun! Actueel 16 uur geleden
 “Ik heb geleerd om meer te vragen in plaats van zelf in te vullen.” - “Een sportvereniging een plek waar je kunt oefenen met winnen en verliezen, samenwerken en omgaan met teleurstellingen.”
‘Geen kind komt naar de sportclub om er een bende van te maken’ Actueel 16 uur geleden

Uit de krant