Afbeelding
Pieter Kamp

Vakantiebijbelfeest

Algemeen

Middelharnis - Op 15 en 16 augustus vond het Vakantiebijbelfeest plaats in het Diekhuus te Middelharnis. Het was evenals eerdere jaren een groot succes. Beide dagen werd het Vakantiebijbelfeest bezocht door ongeveer 180 kinderen tussen de 4 en 12 jaar. Op dinsdagavondwas er ook weer een tieneravond, nadat dit een aantal jaren niet het geval was. Ongeveer 50 tieners hadden een gezellige avond met elkaar. Nadat ze begonnen met een barbecue gingen ze het dorp in met een spel.

In de ochtend werd er een Bijbelverhaal verteld, gezongen en geknutseld. Dit alles onder het thema ‘Tel maar mee’. Ook was er een slooptafel waar elektrische apparaten uit elkaar gehaald konden worden en er waren pallets beschikbaar om mee te timmeren. ‘S middags werden er spelletjes georganiseerd en een speurtocht door het dorp. Uiteraard mocht ook een springkussen niet aan het aanbod ontbreken.

Voor eten en drinken werd de hele dag gezorgd, op dinsdag kwam er een frietkar en op woensdag werden er broodjes knackworst geserveerd. Dit viel bij de kinderen goed in de smaak!

Op woensdag werd het Vakantiebijbelfeest afgesloten met een Sing in op het Diekhuus plein. Ook dit werd tot grote vreugde van de organisatie goed bezocht. De organisatie van het Vakantiebijbelfeest is voor volgend jaar op zoek naar een nieuwe locatie voor het Vakantiebijbelfeest. Heeft u een passende locatie die ze mogen gebruiken; neem dan contact op via Vakantiebijbelfeest.sm@gmail.com

Foto gemaakt door Pieter Kamp

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Laatste nieuws

Bezoekers vinden er inspiratie, producten en persoonlijk advies op het gebied van badkamers, tegels, vloeren, deuren en kastenwanden. De merkbelofte is ‘Waar binnen begint.
Showrooms van Bouwcenter Esselink krijgen een eigen naam: Esselink Enterieurs Actueel 15 uur geleden
Locatie IJsbaan / Redoute Ooltgensplaat. © Jacquelien Wielaard
Verdeeldheid over miljoenenplan voor cbs De Hoeksteen Actueel 16 uur geleden
Ergotherapeut Ellen van Rossum © Marianne Kramer Freher
Blog Ellen van Rossum: Een nieuw pad Actueel 18 uur geleden
Theo van der Sluijs (51) heeft 30 jaar in de IT gewerkt, maar werkt nu als Manager Verduurzaming Gebouwde Omgeving bij Zeeuwind en schrijft over duurzaamheid..
Column Theo van der Sluijs: deksel erop Actueel 19 uur geleden
 "Teder is de dood is een onvoorspelbaar psychologisch mysterie vol verrassingen en houdt de lezer tot de laatste pagina in zijn greep.”
Heleen tipt ‘Teder is de dood’ van Sash Bischoff Actueel 20 uur geleden
De situatie bij de Brouwersdam is urgent. Jaarlijks verdwijnt hier meer dan 50 meter strand  © Jacquelien Wielaard
Werkbezoek Brouwersdam benadrukt noodzaak van snelle actie en nieuwe oplossingen voor kustbehoud Actueel 19 okt, 15:15

Uit de krant