Afbeelding

Bericht van bridgeclub Oude-Tonge

Algemeen

Na alle perikelen, waar ook bridgeclub “Oude-Tonge” door corona mee te maken heeft gehad, werd onlangs weer een ledenvergadering gehouden.

 Ondanks dat het aantal leden is afgenomen, houdt deze club, door de inzet van een goed bestuur en de animo van de bridgers, die vrijwel allemaal elke woensdagavond trouw de kaarten op tafel komen leggen, zich goed staande. Bridgen is een ontspannende denksport, goed voor het geheugen. En omdat “Oude-Tonge” daarnaast de gezelligheid zeker niet uit het oog verliest, is het op deze woensdagavond alleszins de moeite waard om naar de Grutterswei te gaan, de vaste stek sinds jaren van deze vereniging. “Oude-Tonge” zou graag nieuwe leden aan de kaarttafels verwelkomen. Zij moeten zich zeker niet laten afschrikken door het woord vergrijzing. Jeugdig élan en een jonge geest hoeven niet per se te verdwijnen als de haren grijs worden. Dat laat bridgeclub “Oude-Tonge”ook zien. Toekomstige leden moeten ook weten, dat er beslist niet met het mes op tafel wordt gespeeld. Natuurlijk, winnen wil iedereen, maar de gemoedelijkheid moet niet uit het oog worden verloren. Wat wel op tafel komt zijn gratis bitterballen bij de borrel. Nee, niet elke woensdagavond; in deze dure tijd moet ook deze vereniging op de kleintjes letten. Momenteel wordt door het bestuur gezocht naar een mogelijkheid om in Oude Tonge bridgeles te geven. Op de Verenigingsdag, 18 maart in de Grutterswei, is deze club ook vertegenwoordigd en kan hier informatie over worden ingewonnen. Telefonisch is dat ook mogelijk bij de voorzitter Marinka Muller: 06 53329027.

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Laatste nieuws

Afbeelding
Windfonds GO honoreert voor ruim 62.000 euro aan projecten Actueel 27 minuten geleden
Afbeelding
CDA Goeree-Overflakkee zet mantelzorgers in het zonnetje: welke mantelzorger verdient volgens u een bedankje? Actueel 57 minuten geleden
Kluur
Vogelcursus NLGO 2027 Actueel 1 uur geleden
Foto ter illustratie via pixabay met dank aan Pexels
Vrijdag Kampvuuravond Buutengeweun! Actueel 1 uur geleden
 “Ik heb geleerd om meer te vragen in plaats van zelf in te vullen.” - “Een sportvereniging een plek waar je kunt oefenen met winnen en verliezen, samenwerken en omgaan met teleurstellingen.”
‘Geen kind komt naar de sportclub om er een bende van te maken’ Actueel 2 uur geleden
Afbeelding
Kerkdiensten zondag 25 oktober Actueel 21 okt, 12:00

Uit de krant