Berry Koote, Ina Zoon en Ria van der Vlugt zijn dit jaar maar liefst 40 jaar lid van Excelsior Petra de Man is 25 jaar lid.
Berry Koote, Ina Zoon en Ria van der Vlugt zijn dit jaar maar liefst 40 jaar lid van Excelsior Petra de Man is 25 jaar lid.

Vier jubilarissen koor Excelsior Dirksland

Algemeen

Woensdag 2 november was het weer druk in de Schakel bij het gemengd koor Excelsior Dirksland. Deze avond werden vier jubilarissen gehuldigd voor 40 en 25 jaar lidmaatschap.

Berry Koote, Ina Zoon en Ria van der Vlugt zijn dit jaar maar liefst 40 jaar lid van Excelsior. De voorzitter Marianne Tieleman prees hun inzet voor het koor daar ze ook alle drie in het bestuur hebben gezeten. 

Petra de Man is 25 jaar lid. Ook zij zette zich in voor het koor bij o.a. concerten. De voorzitter sprak hun toe in dichtvorm en namens de Regionale Zangersbond kregen zij de mooie oorkonde. 

Het bestuur gaf hen bloemen en een glazen pot met inscriptie die zeer in de smaak viel.

Daarnaast bood Excelsior hun via entertainer Tim Jochems uit Oude Tonge een feestavond aan met een Flakkeesekwis en natuurlijk een muziekkwis. 

A.s. woensdag moet er weer hard gestudeerd worden voor het geplande (kerst) concert op 9 december in Ebbe en Vloed Oude-Tonge. 

Zingen geeft ontspanning en gezelligheid. Lid worden? Kom maar eens langs a.s. woensdag om 19.45 uur….

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Laatste nieuws

Stellendam-verdediger blijft in veel een aanvaller (foto: Bert Spits)
Stellendammer Christiaan Brinkman geeft aanvallende aspiraties de vrije loop Sport 1 uur geleden
Afbeelding
Windfonds GO honoreert voor ruim 62.000 euro aan projecten Actueel 16 uur geleden
Afbeelding
CDA Goeree-Overflakkee zet mantelzorgers in het zonnetje: welke mantelzorger verdient volgens u een bedankje? Actueel 16 uur geleden
Kluur
Vogelcursus NLGO 2027 Actueel 17 uur geleden
Foto ter illustratie via pixabay met dank aan Pexels
Vrijdag Kampvuuravond Buutengeweun! Actueel 17 uur geleden
 “Ik heb geleerd om meer te vragen in plaats van zelf in te vullen.” - “Een sportvereniging een plek waar je kunt oefenen met winnen en verliezen, samenwerken en omgaan met teleurstellingen.”
‘Geen kind komt naar de sportclub om er een bende van te maken’ Actueel 18 uur geleden

Uit de krant