
Online cyber talkshow voor ondernemers
AlgemeenIn navolging op de drie fysieke cybercrime congressen die Cybernetwerk Cybernetwerk Zuid Hollandse Eilanden (hierna CybernetwerkZHE) in mei van dit jaar heeft georganiseerd, zal er op 21 november een online cyber talkshow plaatsvinden. De voorbereidingen hierop zijn inmiddels in volle gang.
Eerder dit jaar trokken bijna 500 ondernemers uit Voorne Putten, Goeree-Overflakkee en Hoeksche Waard naar één van de drie congressen op de eilanden. Doel van deze congressen was om bewustwording te creëren bij de lokale ondernemers over de risico’s en gevaren van cybercriminaliteit.
“In de feedback op onze drie eerdere congressen ‘Better Safe Than Sorry’ kwam naar voren dat de meeste bedrijven wel een IT-dienstverlener hebben maar welke vragen ondernemers kunnen stellen aan hun IT-expert om de veiligheid op het gebied van cybercriminaliteit te verbeteren is niet altijd duidelijk. We willen er tijdens de talkshow op ingaan welke vragen je kan stellen.”, aldus Christian Boertje, voorzitter van CybernetwerkZHE.
De gespreksvoorzitter van de talkshow is tv-presentator en programmamaker Ewout Genemans, die afgelopen mei ook de dagvoorzitter was bij de drie congressen. Aan de talkshowtafel zullen de volgende personen plaatsnemen om hun kennis en ervaringen te delen: Marcel Boer, financieel directeur van Hoppenbrouwer Techniek wat slachtoffer werd van een cyberaanval, cybercrime expert Erik de Jong van Fox-IT en de voorzitter van de OHW Frank van den Ouden.
De online cyber talkshow vindt plaats op maandag 21 november van 10.00 –11.00 uur en zal live worden uitgezonden. Mis deze talkshow niet, het is een belangrijke zorg bij ondernemers en een aantal zorgen kunnen worden weggenomen met praktische tips die je door kunt voeren in je bedrijfsprocessen.
Via de website www.cybernetwerkzhe.nl kun je je aanmelden om de talkshow gratis te volgen. Je ontvangt na aanmelding een link naar een streaming.















