Foto ter illustratie (Stockphoto)
Foto ter illustratie (Stockphoto) Getty Images/iStockphoto

Presentatie over de Ziekte van Parkinson

Algemeen

Thekla Westra is werkzaam geweest als Verpleegkundige Specialist, waarvan de laatste 10 jaren in het Verpleeghuis in Gouda en Zeist. Vanuit haar kennis en jarenlange ervaring verzorgt zij op dinsdagavond 25 oktober in het Diekhuus in Middelharnis een presentatie over de Ziekte van Parkinson; wat zijn belangrijke weetjes bij de zorg voor iemand met de ziekte van Parkinson? Hoe ga je om met gedragsveranderingen door de ziekte van Parkinson? Na de presentatie is er ruimte voor het stellen van vragen.

Dinsdagavond 25 oktober Diekhuus theaterzaal.

Tijd: Inloop 19.00 Het programma start om 19.30 uur en duurt tot 21.00 uur.

Kosten: de toegang en het eerste kopje koffie is gratis.

Voor deze avond kunt u zich aanmelden tot vrijdag 21 oktober bij Stichting Zijn , Petra Wolffenbuttel Mail: P.wolffenbuttel@zijngo.nl Tel: 0187-48 33 66 doorkiesnummer 2.

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Laatste nieuws

Afbeelding
Windfonds GO honoreert voor ruim 62.000 euro aan projecten Actueel 12 uur geleden
Afbeelding
CDA Goeree-Overflakkee zet mantelzorgers in het zonnetje: welke mantelzorger verdient volgens u een bedankje? Actueel 12 uur geleden
Kluur
Vogelcursus NLGO 2027 Actueel 13 uur geleden
Foto ter illustratie via pixabay met dank aan Pexels
Vrijdag Kampvuuravond Buutengeweun! Actueel 13 uur geleden
 “Ik heb geleerd om meer te vragen in plaats van zelf in te vullen.” - “Een sportvereniging een plek waar je kunt oefenen met winnen en verliezen, samenwerken en omgaan met teleurstellingen.”
‘Geen kind komt naar de sportclub om er een bende van te maken’ Actueel 14 uur geleden
Afbeelding
Kerkdiensten zondag 25 oktober Actueel 21 okt, 12:00

Uit de krant