Afbeelding

Muziek in de Voorstraten

Actueel 91 keer gelezen

Kleinschalige concerten in de huiskamer. Het heette Muziek in de Voorstraat en het was een groot succes. Tot de coronatijd. Nu blaast Stichting Podium Goeree-Overflakkee het evenement nieuw leven in onder de noemer Muziek in de Voorstraten. Meervoud, want de concerten vinden niet alleen plaats in de Voorstraat van Middelharnis, zoals in het verleden, maar ook in die van Sommelsdijk.

Muziek in de Voorstraten is op vrijdag 6 november. Bezoekers krijgen vier concerten voorgeschoteld. Op vier adressen: twee aan de Voorstraat in Middelharnis en twee aan de Voorstraat in Sommelsdijk. Bij bewoners thuis.

De concerten duren maximaal een halfuur. Bij elkaar gaat het dus om ongeveer twee uur muziek, verdeeld over vier locaties. Na elk concert wisselt het publiek van locatie. Een touringcar brengt de concertgangers van de ene Voorstraat naar de andere.

De muziek is gevarieerd. Op het programma staan huiskamerconcerten van organist Henk Verhoef, singer-songwriter Patrick van den Hanenberg, pianist Piet Westhoeve en folk-ensemble Nelleke and Friends. 

Start en finish van Muziek in de Voorstraten is in de remonstrantse kerk in Sommelsdijk. Bij de start, om 19.30 uur (inloop 19.00 uur), wordt het publiek verdeeld in vier groepen van 25 personen. Na afloop van het vierde concert is er volop gelegenheid tot napraten met de musici, gastheren en -dames en leden van de organisatie. Ook staan er dan een hapje en een drankje klaar in de remonstrantse kerk. Om 23.45 uur is het einde van Muziek in de Voorstraten.

Kaartverkoop
De entree voor deze bijzondere avond bedraagt 25 euro. Kaarten zijn te koop bij Ticketkantoor, via de internetsite van Stichting Podium Goeree-Overflakkee: www.stichtingpodium.nl

Muziek in de Voorstraten is mede mogelijk gemaakt door het Paul van Hessenfonds, het Nipius Roosfonds en de gemeente Goeree-Overflakkee. 

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Uit de krant