
Verslag Denk en Zet 27-10-25.
Actueel 386 keer gelezenOpmerkelijke uitslagen!
De avond begon met een verhindering van een van de leden om privéreden en moest de wedstrijdleider het programma voor deze avond aanpassen, met als resultaat dat Jaap Jordaan van een vrije avond kon genieten. Er waren wel een paar opmerkelijke partijen deze avond, maar daarover straks meer.
We beginnen met de partij Gerben van er Velde tegen Willem Vroegindeweij, die door Gerben werd gewonnen. Gerben heeft zijn nodige concentratie weer gevonden.
Izak Mackloet nam het op tegen Rien Klink en dat werd een mooie partij die eindigde in winst voor Izak, die in goede vorm is door de koppositie van Rien over te nemen.
Willem Drenth speelde tegen Jan Suurland, een Zeeuws onderonsje wat Jan won. Opgemerkt, Willem heeft schijnbaar zijn goede vorm nog niet gevonden, hij kan beter!
Geerus Kamp vocht dapper voor een gelijkspel tegen Gert Noteboom, hij wenste niet te buigen, maar tegen vier dammen was het voor Geerus onhaalbaar en dus won Gert.
Jos Noorthoek en Arnold Uijttewaal zagen beiden geen kansen om van hun tegenstander te winnen, het werd een mooie en verdiende remise.
Gert-Jan van der Velde maakte tegen Bram Jelier een einde aan de illusie van Bram op een remise, door met een prachtig eindspel de winst te pakken. Het lukt Bram maar niet de eerste trede van de ladder naar boven te vinden.
Han Wolfert is duidelijk ook nog niet in goede vorm, want Leen de Rooy snoepte hem een puntje af, ook dat werd remise. Goed gespeeld Leen!
Martin Meijer streeft naar de koppositie in afd. 2, want hij won van Thijs Wiegel, met een mooie partij dammen!
Adriënne van der Velde maakte met winst tegen Leen Kemeling, de kofferbak met winstpunten compleet, moeder van der Velde kan de taart aansnijden, alle drie haar dammers brachten de winstpunten mee naar Flupsland. Adriënne speelde een prachtig en sterk eindspel, zodat Leen met lege handen naar huis kon. Ondanks dat Leen felle tegenstand bood, stond Adriënne al vroeg in de partij een schijfje voor en dat kwam Leen niet meer te boven.
Als laatste de partij van Harrie van Wijk tegen Jan Braal, een opmerkelijke en mooie partij waarvan bij voorbaat men er al van uitging dat Harrie die zou gaan winnen, maar … hij stuitte op een goed en degelijk spel van Jan, die in het eindspel een paar kansen liet liggen om Harrie van winst af te houden. Ondank het verlies, een compliment aan het adres van Jan, die duidelijk een opwaartse lijn laat zien is zijn spel.
De uitslagen.
Afd.1.
G. v d Velde. – W. Vroegindeweij. 2-0.
I. Mackloet. – M. Klink. 2-0
W. Drenth. – J. Suurland. 0-2.
G. Kamp. – G. Noteboom. 0-2.
J. Noorthoek. – A. Uijttewaal. 1-1.
G. J. v d Velde. – A. Jelier. 2-0.
Afd. 2.
Joh.Wolfert. – L. de Rooy. 1-1.
M. Meijer. – T. Wiegel. 2-0.
A. v d Velde. – L Kemeling. 2-0.
H. v Wijk. - J. Braal. 2-0.















