
Heleen tipt deze week ‘Take-off’ door Fenna Storm
Actueel 171 keer gelezenMiddelharnis - Heleen van Esbroek van boekhandel Dekker & van Esbroek tipt elke week een boek van de week. Deze keer heeft zij speciale aandacht voor ‘Take-off’ door Fenna Storm (Thrillers & misdaad)
Door Nick Ehbel
Heleen vertelt iedere week kort de inhoud van een boek en geeft achtergrondinformatie waar ze dat nodig vindt.
Zij vertelt Over ‘take-off’ het volgende: “Een droomreis naar Zuid-Afrika verandert in een nachtmerrie. Maj werkt als stewardess bij de nieuwe Nederlandse vliegmaatschappij Dutch Horizon. Na aankomst in Kaapstad laat ze zich meeslepen door een flirt met co-piloot Thomas. Samen beleven ze een spannende nacht.”
Heleen vervolgt: “Intussen stapt Amber alleen op het vliegtuig naar Zuid-Afrika. Ze komt net uit een verbroken relatie en is op weg om haar droomreis te maken. Maar een avontuur vol luxe resorts en safari’s slaat om in een nachtmerrie als ze wordt ontvoerd. Terwijl Amber vecht om te overleven, wordt Maj ongewild het middelpunt van een race tegen de klok.”
Tot besluit licht Heleen toe: “Fenna Storm werkte jarenlang als stewardess en vloog de wereld over. Wat zij onderweg zag en meemaakte, vormt de basis voor haar debuutthriller.”















