Afbeelding

Uitvoering door viool- en pianoleerlingen

Algemeen

Sommelsdijk – Viool- en pianoleerlingen van het Muziekgebouw Goeree-Overflakkee zijn op dinsdag 28 mei te horen tijdens een voorspeelavond in de Exoduskerk te Sommelsdijk. De avond begint om 19.00 uur en is vrij toegankelijk.

Op het podium staan leerlingen van viooldocente Heleen Dewitte en pianodocent Piet Westhoeve. Het programma is zeer divers.

Wat is er allemaal te horen? De mooie Canon van Pachelbel, gespeeld door Emma Verburg. Sara van Papeveld brengt een solostuk van Bach ten gehore. Bach klinkt ook als Liselotte de Geus en Lauren Barth allebei een menuet van deze componist vertolken. Renske van ‘ t Geloof en Evelina Chekh spelen twee delen uit het Dubbelconcert in a klein van Vivaldi. Ook kan het publiek genieten van het Flakkees Strijkensemble, dat twee stukken van Telemann laat horen én de vijfde Hongaarse dans van Brahms.

Pianodocent Piet Westhoeve zorgt voor de begeleiding van de vioolstukken. Daarnaast spelen zijn leerlingen Yinte en Mirre enkele prachtige stukjes uit verschillende pianomethodes.

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Laatste nieuws

Carolien van den Boogert schrijft maandelijks een colummn over haar leven.
Column Carolien: Midlifecrisis Actueel 22 uur geleden
Afbeelding
Militaire historische rondleiding Actueel 12 okt, 18:00
Afbeelding
Luther en Bach op Hervormingsdag: Dritter Theil der Clavierübung (“Grote Orgelmis”) van Johann Sebastian Bach in Grote Kerk Middelharnis Actueel 12 okt, 17:00
Ondertekening voor het nieuw te bouwen gemeentehuis
DOOR architecten tekent voor nieuw gemeentehuis Goeree-Overflakke Actueel 12 okt, 16:00
Afbeelding
Trots Op Goeree-Overflakkee verzorgt gastlessen over lokale politiek op RGO College Actueel 12 okt, 15:00
Afbeelding
De vlag in top voor Coming Out Day Actueel 12 okt, 14:30 11

Uit de krant