Het team  van U15 won al direct in de eerste wedstrijd.
Het team van U15 won al direct in de eerste wedstrijd.

Sportieve toekomst honkbal U15

Algemeen 589 keer gelezen

De jeugd U15 speelde vandaag hun eerste oefenwedstrijd in de nieuwe samenstelling na de samenwerking met Blue Hitters en The Islanders. Vanaf het eerste moment leek het alsof ze altijd al één team waren. De sfeer zat er goed in: veel plezier, maar ook een sterke inzet en een duidelijke wil om te winnen.
Isa Meijer begon op de heuvel als pitcher, met Jorrit van Anrooij achter de plaat als catcher. In het buitenveld liet Yven Borel zich zien met een knappe actie nadat de bal langs drie doorschoot. Aanvallend draaide het team uitstekend en wist in slechts twee innings maar liefst 19 punten te scoren.

De tegenpartij, een team met doorstromers van de U12 naar de U15, gaf niet op en vocht hard, maar moest uiteindelijk hun meerdere erkennen in ons team. De eindstand: een overwinning met een verschil van 15 punten.

Het belangrijkste? De samenwerking en de sportieve toekomst die er rooskleurig uitziet! 

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Uit de krant