Een geweldenaar is aan de haak geslagen.
Een geweldenaar is aan de haak geslagen.

Sucessvolle Doodaaskoppelwedstrijd van SGO

Algemeen 450 keer gelezen

Afgelopen zaterdag vond opnieuw de jaarlijkse Doodaaskoppelwedstrijd van Sportvisserij Goeree-Overflakkee (SGO) plaats. De wedstrijd begon om 08:15 uur na een korte uitleg en het uitdelen van de dagbadges en scorekaarten.
Met de vrieskou in de benen vertrokken 9 koppels op zoek naar een plek waar het water niet volledig dichtgevroren was. Gelukkig werden snel geschikte stekken gevonden en al snel kwamen de eerste vangsten binnen.
In totaal werden er 15 snoeken gevangen, waaronder topvissen van maar liefst 120 cm, 115 cm en 112 cm.
De wedstrijd eindigde om 15:15 uur en de deelnemers verzamelden zich bij Cafetaria ’t Hoad voor de prijsuitreiking, waar zij onder het genot van een consumptie de winnaars konden feliciteren. De prijsuitreiking werd verzorgd door de Roofviscommissie van SGO.
De winnaars van de dag waren Arco Schaaf en Danny Blok, die met een totale vangst van 434 cm wederom de wedstrijd wisten te winnen en ook de grootste vis van de dag vingen (120 cm).
De tweede plaats was voor vader en zoon Van Driel met een totaal van 227 cm, en op de derde plaats eindigden Robbert van der Linde en Ronald Buijs met 180 cm.
Namens de commissie willen we Petshop Flakkee bedanken voor de sponsoring van de mooie prijzen en Cafetaria ‘t Hoad voor de gastvrijheid.
Houd de website en de sociale media van SGO in de gaten voor aankomende wedstrijden en activiteiten!

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Uit de krant