De kletswandeling is gericht op ontmoeting en beweging in een ongedwongen sfeer. © pixabay met dank aan geralt
De kletswandeling is gericht op ontmoeting en beweging in een ongedwongen sfeer. © pixabay met dank aan geralt

Kletswandeling in Stellendam op 28 juli

Actueel 212 keer gelezen

Stellendam - Stichting ZIJN organiseert op dinsdagavond 28 juli de derde maandelijkse kletswandeling in Stellendam, gericht op ontmoeting en beweging in een ongedwongen sfeer.

De wandeling start om 19:00 uur bij Plus van den Houten, met ondersteuning van een welzijnscoach en gezonde versnaperingen voor de deelnemers. Iedere wandeling duurt ongeveer een uur. 

Inwoners die (opnieuw) willen meelopen kunnen zich aanmelden bij Isolde Maasdam via i.maasdam@zijngo.nl of telefonisch via 06-10838337.

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Laatste nieuws

De kletswandeling is gericht op ontmoeting en beweging in een ongedwongen sfeer. © pixabay met dank aan geralt
Kletswandeling in Stellendam op 28 juli Actueel 12 uur geleden
Afbeelding
De Goede Nieuwe Tijd bundelt krachten met GOwerkt Actueel 13 uur geleden
Unieke samenwerking tussen ziekenhuis, huisartsen en apothekers. © pixabay met dank aan Akuptsova
Pilot met doorlopend recept vereenvoudigt herhaalmedicatie Actueel 14 uur geleden
Elise Tanis vanaf startblok 6 wil naar een podiumplaats
‘Flakkeese’ Elise Tanis gaat voor het hoogste bij de vlinderslag Sport 15 uur geleden
Een verkoelende ijsjes-afsluiting bij Budokai Senshi
Budokai Senshi sluit het seizoen in stijl af! Sport 16 uur geleden
De toppers van Itachi Dojo tonen hun certificaten
Itachi Dojo ziet vier examenkandidaten slagen Sport 16 uur geleden

Uit de krant