Hoofdstukken over zorg, cultuur en sociale zekerheid vergeten?
Hoofdstukken over zorg, cultuur en sociale zekerheid vergeten?

Uitgestoken hand blijkt vuist in het gezicht kwetsbaren

Actueel 1.238 keer gelezen

Het afscheid van nationaal volksheld Wim T Schippers tekende de week. Saaie lulligheid wist Schippers tot het ridicule te parodiëren. Wist u dat gekte niet bestond voordat Wim T het woord uitvond? 

Coalitie-leider de Jong van Trots op Goeree-Overflakkee moet groot fan zijn. Maar om de presentatie van het regeerprogramma in Sjef van Oekel-stijl te doen? Zijn tekst verhaspelend alsofti voor het eerst onder ogen kwam, trok hij de analogie met een voetbalwedstrijd tot het absurde door. Niemand begreep er nog een bal van. Hij zelf waarschijnlijk evenmin. 

Niet raar dat hij ze van links en rechts om de oren kreeg. - vormen vage verhalen over vluchtelingenopvang een opmaat voor kiezersbedrog? - moet de PMD-zak, tegen elke prijs, het straatbeeld uit? - zijn ideeën over macht aan dorpsraden doordacht? - gaan onuitgewerkte plannen niet juist tot extra kosten leiden? -en waarom schreef u niet op dat het gekozen bezuinigings-traject onvermijdelijk tot belastingverhoging gaat leiden? - is het dan te verkopen dat u uitbreidt van 4 wethouders voor 4 dagen naar 5 voor ieder een volle werkweek, stuk voor stuk kerels ook nog? - en waarom haalt een partij die zich trots op Goeree-Overflakkee noemt twee wethouders van elders? - waarom bij de zondagsrust het slechtste van beiden, kroegen en feesten tot in de kleine uurtjes maar de winkels dicht? -is er wellicht iets fout gegaan bij de drukker, niets over cultuur of zorg voor kwetsbaren? 

De baksmaten van CDA en D66 verscholen zich achter hun roverhoofdman en lieten Jos de kastanjes uit het vuur halen. Laat redenaarstalent niet ‘zeg maar’ maatgevend zijn voor ‘een stukje’ bestuurlijke capaciteit ‘laat dat duidelijk zijn’. Alle kritiek werd weggewoven met een uitgestoken hand. 

SGP-er John de Geus herkent die uit het totstand-komings-traject. Klap voor je muil, betekent dat in trots’ jargon.  

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Laatste nieuws

Rijtjeswoningen in aanbouw
CDA wil Nollepolder alsnog op lijst nieuwe woningbouw Actueel 5 uur geleden
Bekijk welke kleine stap je vandaag kunt zetten.
Is jouw woning ook geschikt voor later? Actueel 6 uur geleden
Afbeelding
Verkeerscampagne ‘Iedereen blij, schoolzone autovrij!’ voor een veilige schoolomgeving Actueel gisteren
Stephanie Krabbendam en Willem Snijders bij de notaris tijdens de officiële oprichting van Coöperatie Samenlogopedie VPGOr U.A. op 15 september 2026
Regionale logopedisten bundelen krachten in Samenlogopedie VPGOr Actueel gisteren
Afbeelding
Ontdek gratis de driewielfiets op vrijdag 2 oktober in Sommelsdijk Actueel 17 sep, 15:30
Afbeelding
Staatsbosbeheer Grevelingen zoekt eigenaren van de achtergelaten rode zeilboot Mamagaai II Actueel 17 sep, 14:30

Uit de krant