"Amy Barton heeft ogenschijnlijk alles: een fijn gezin, een mooi huis en een leuke baan. Maar ze leidt een dubbelleven..."

Heleen tipt ‘Verkeerde afslag’ van Nicci French

Actueel 294 keer gelezen

Middelharnis - Heleen van Esbroek van boekhandel Dekker & van Esbroek tipt elke week een boek van de week. Deze keer heeft zij speciale aandacht voor Verkeerde afslag van Nicci French (Literaire thriller)

Door Nick Ehbel

Heleen vertelt over dit boek: “Welkom in Brookstead, een idyllisch Engels dorp. Maar sommige inwoners hebben veel te verbergen…” 

Zij vervolgt: “Amy Barton heeft ogenschijnlijk alles: een fijn gezin, een mooi huis en een leuke baan. Maar ze leidt een dubbelleven: ze heeft een affaire. Die beëindigt ze, niet alleen uit schuldgevoel maar ook omdat ze zich onveilig begint te voelen. Dit is de laatste keer dat ze met haar minnaar heeft afgesproken.”

Dan krijgt het verhaal een wending. Heleen licht toe: “Niet veel later wordt Amy dood aangetroff en in haar woning. Er is sprake van een misdrijf. Voor de politie is het al snel een uitgemaakte zaak wie de dader is: de echtgenoot. Maar zodra rechercheur Maud O’Connor er vanuit Londen bij wordt gehaald en zij de plaats delict bezoekt, heeft ze sterke twijfels.”

Heleen besluit: “Lees meer over rechercheur Maud O’Connor in ‘Stemmen in het duister’, Heeft iemand Charlotte Salter gezien?’ en ‘Tyler Green komt nooit meer vrij’.”

‘Niemand doet het beter dan Nicci French.’ – Lee Child

Maandelijks komen een schrijver, een fictie, een non-fictie en een jeugdboek aan de orde. Heleen vertelt iedere week kort de inhoud van een boek en geeft achtergrondinformatie waar ze dat nodig vindt.

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Laatste nieuws

Dennis Nooteboom koninklijk onderscheiden voor zijn vrijwilligerswerk bij WO2GO. De koninklijke onderscheiding werd uitgereikt door burgemeester Ada Grootenboer-Dubbelman en is Dennis Nooteboom hiermee lid in de orde van Oranje-Nassau met de zwaarden.
Koninklijke onderscheiding voor Dennis Notenboom Actueel 18 uur geleden
Busstation Heinenord
CDA blij met verbetering toegankelijkheid bushalte Heinenoord Actueel 19 uur geleden
Vogelobservatorium 'T IJ 
ontwerp RO&AD architecten en RAU met houten Zollinger-constructie
Basis workshop Fotografie bij TIJ/Scheelhoekbos Actueel 20 uur geleden
Afbeelding
Water gevraagd Actueel 21 uur geleden
Vijf jaar samenwerking zichtbaar in de aanpak van verslaving
SamenWerken centraal tijdens Netwerkevent SamenZien op Goeree-Overflakkee Actueel 22 uur geleden
Met bijna 2500 enthousiaste deelnemers kan worden teruggekeken op een prachtige dag vol sportiviteit, gezelligheid en betrokkenheid.
Succesvolle Tulpentocht trekt bijna 2500 deelnemers Actueel 15 apr, 17:00 1

Uit de krant