"Pierre Jarawan onttroert en betovert met De geluksbrenger: een prachtige familievertelling gesitueerd in Libanon."

Heleen tipt ‘De geluks-brenger’ van Pierre Jarawan

Actueel 483 keer gelezen

Middelharnis - Heleen van Esbroek van boekhandel Dekker & van Esbroek tipt elke week een boek van de week. Deze keer heeft zij speciale aandacht voor ‘De geluksbrenger’ door Pierre Jarawan 

Door Nick Ehbel 

Heleen vertelt iedere week kort de inhoud van een boek en geeft achtergrondinformatie waar ze dat nodig vindt.

Heleen begint met: “Pierre Jarawan onttroert en betovert met De geluksbrenger: een prachtige familievertelling gesitueerd in Libanon.”

Over de inhoud vertelt Heleen: “Op 4 augustus 1966 lanceert een groep studenten een raket; als symbool voor een nieuwe, hoopvolle toekomst voor Libanon. Ruim een halve eeuw later vindt in de haven van Beiroet een verwoestende explosieplaats, die het land op zijn grondvesten doetschudden.”

.
Heleen vervolgt: “Op hetzelfde moment ontstaan de tweelingzussen Lilit en Lina in het Canadese Montréal op een oude ansichtkaart, geschreven door hun Libanese grootmoeder die ze nooit gekend hebben. De verrassende boodschap en een liefdesverklaring maken hen nieuwsgierig naar hun afkomst…”

Over De zoon van de verhalenverteller door Pierre Jarawan::
‘Een prachtige authentieke manier van vertellen.’ Boekenkrant
‘Zijn verhaal is het waard om verteld te worden.’ de Volkskrant

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Laatste nieuws

Liefst 20 medailles voor de zwemmers van de Schotejil.
Zwemmers van ZC de Schotejil behalen 20 medailles op Nederlandse Masters Kampioenschappen Actueel 11 uur geleden
RTL-captain Nathan Rutjes aan de bal, met links Murad Kasim en rechts Gert Aantjes. (foto's Bert Spits)
N.T.V.V. en RTL-sterren zorgen voor waar voetbalfeest Actueel 11 uur geleden
Schurken en helden zijn zeldzaam, oorlog woedt in ons allemaal
Column Frank/Janine: Vrijheid en plicht Actueel 19 uur geleden
Afbeelding
Praatje/plaatje FJ & Vince: Oude vrienden rekenen af Actueel 19 uur geleden
Laurey van den Berge en Floris Willeboordse op weg naar de overwinning in de Omloop van Menheerse. (foto: AV Flakkee)
Recorddeelname bij 50 e Schipper Electro Omloop van Menheerse Sport 3 mei, 23:30
Afbeelding
Dag van de Duinen 2026 Bijeenkomst: Toekomst van het strand Actueel 3 mei, 15:00

Uit de krant