Kerkdiensten zondag 10 november | GGOF.nl
<SCRIPT SRC="//secure.adnxs.com/ttj?id=5226207&cb=[CACHEBUSTER]&referrer=ggof.nl&pubclick=[INSERT_CLICK_TAG]&postcode=324,325" TYPE="text/javascript"></SCRIPT>
Logo ggof.nl

Kerkdiensten zondag 10 november

  •   14 keer gelezen

OUDDORP
Doopsgezinde gemeente

09.30 uur ds. K. van Wijngaarden
18.30 uur Youth Event
R.K. Martinuskapel
Zaterdag 9 november
17.00 uur viering
Gereformeerde Kerk
10.00 uur ds. H. Russcher
18.30 uur ds. A.P. Davelaar

GOEDEREEDE
Hervormde Gemeente
10.00 uur ds. A. ten Brinke
18.30 uur ds. A. Vastenhoud

STELLENDAM.
Gereformeerde Kerk
10.00 uur ds. E.C. Vreugdenhil (kinderdienst Stellendam)
18.30 uur ds. D. Westerneng (zangdienst Stellendam)
Hervormde Gemeente
10.00 uur ds. H. van Ginkel
17.00 uur ds. P.D. Teeuw

DIRKSLAND
Hervormde gemeente
10.00 uur geen opgave
18.00 uur geen opgave

MIDDELHARNIS
Jehovah's Getuigen, Koninkrijkszaal
Woensdag 19.30 – 21.15 uur: Leven en dienen als christenen.
Zondag 10.00 – 11.45 uur: Openbare lezing en Wachttorenstudie.
PKN Emmaüskerk
10.00 uur ds. L.J. Lingen (H.A.)
17.00 uur ds. L.J. Lingen (H.A.)
Hervormde Gemeente P.K.N. (Dorpskerk, Ring)
10.00 uur ds. Markus
18.00 uur ds. Van Assen
R.K. Maria Hemelvaartkerk
11.00 uur viering

SOMMELSDIJK
Christengemeente Lachai Roï
10.00 uur Menno Domburg
Remonstrantse Gemeente
10.00 uur gespreksgroep
Exoduskerk
10.00 uur ds. J. de Visser

OUDE-TONGE
Evangelie Gemeente Flakkee
10.00 uur John Lekkerkerk
R. K. OLV Hemelvaart
09.30 uur viering
Hervormde Gemeente
10.00 uur geen opgave
18.00 uur geen opgave

ACHTHUIZEN
R.K. OLV ten Hemel opneming
Zaterdag 9 november
19.00 uur viering

LANGSTRAAT
Hervormde Gemeente
10.00 uur ds. G.J. Anker

OOLTGENSPLAAT
Gereformeerde Kerk
09.30 uur ds. H.P. de Goede (voorbereiding H.A.)
18.00 uur ds. P. A. Broere
Hervormde Gemeente
09.30 uur ds. A.A. Floor
18.00 uur ds. G.J. Anker

MELISSANT
Gereformeerde Ontmoetingskerk
09.30 uur ds. R. van Putten

HERKINGEN
Hersteld Hervormde Gemeente
09.30 uur kand. M. Diepeveen
18.00 uur ds. A. van Wijk

Kerkdiensten op woensdag 6 november.

Dankdag

OUDDORP

Doopsgezinde gemeente
19.30 uur ds. K. van Wijngaarden
Gereformeerde Kerk
19.30 uur ds. A.P. Davelaar (Stellendam)

GOEDEREEDE

Hervormde Gemeente
14.30 uur ds. A. ten Brinke
19.00 uur ds. M.B. v.d. Akker

STELLENDAM

Gereformeerde Kerk
19.30 uur ds. A.P. Dabvelaar (gezamenlijke dienst in Stellendam)
Hervormde Gemeente
19.00 uur ds. D. Hoolwerf

DIRKSLAND

Hervormde gemeente
14.30 uur ds. M. v.d. Meer
19.00 uur ds. K. Timmerman

SOMMELSDIJK
PKN Emmaüskerk
19.30 uur ds. L.J. Lingen

NMIDDELHARNIS

Hervormde Gemeente P.K.N. (Dorpskerk, Ring)
15.00 uur ds. Middelkoop
18.00 uur ds. Middelkoop

OOLTGENSPLAAT

Gereformeerde Kerk
19.00 uur ds. Goverts

Hervormde Gemeente
??.?? uur ds. G.J. Anker

HERKINGEN

Hersteld Hervormde Gemeente
14.30 uur ds. A. van Wijk
19.00 uur ds. A. van Wijk

Wilt u dat de preekbeurten van uw kerk in dit overzicht vermeld worden, mail dan het preekrooster naar: redactie@ggof.nl.


<SCRIPT SRC="//secure.adnxs.com/ttj?id=5226207&cb=[CACHEBUSTER]&referrer=ggof.nl&pubclick=[INSERT_CLICK_TAG]&postcode=324,325" TYPE="text/javascript"></SCRIPT>
Meer berichten
<SCRIPT SRC="//secure.adnxs.com/ttj?id=9768065&size=160x600&promo_sizes=120x600&cb=[CACHEBUSTER]&promo_alignment=center&referrer=ggof.nl&pubclick=[INSERT_CLICK_TAG]&postcode=324,325" TYPE="text/javascript"></SCRIPT>
<SCRIPT SRC="//secure.adnxs.com/ttj?id=5226210&cb=[CACHEBUSTER]&referrer=ggof.nl&pubclick=[INSERT_CLICK_TAG]&postcode=324,325" TYPE="text/javascript"></SCRIPT>