Kerkdiensten dankdag woensdag 7 november
Actueel 427 keer gelezenOUDDORP
Doopsgezinde gemeente
19.30 uur ds. K. van Wijngaarden
Gereformeerde Kerk
19.30 uur ds. W. v.d. Griend
GOEDEREEDE
Hervormde Gemeente
14.30 uur ds. A. ten Brinke
19.00 uur ds. A. ten Brinke
STELLENDAM
Gereformeerde Kerk
19.30 uur ds. W.J. v.d. Griend (gezamenlijke dienst in Ouddorp)
Hervormde kerk
14.00 uur kinderdienst
MIDDELHARNIS
PKN Emmaüskerk
19.30 uur ds. L.J. Lingen
Hervormde Gemeente P.K.N. (Dorpskerk, Ring)
14.30 uur ds. Middelkoop
19.00 uur ds. Middelkoop
OOLTGENSPLAAT
Gereformeerde Kerk
19.00 uur ds. B.J. Oldenhuis
18.00 uur ds. H. Klink
Hervormde Gemeente
19.00 uur ds. G.J. Anker
HERKINGEN
Hersteld Hervormde Gemeente
--.-- uur ds. A. van Wijk
19.00 uur ds. A. van Wijk
Kerkdiensten zondag 11 november
Doopsgezinde gemeente
09.30 uur ds. K. van Wijngaarden (opdrachtdienst)
18.30 uur Youth Event
R.K. Martinuskapel
09.30 uur viering
Gereformeerde Kerk
10.00 uur ds. W. v.d. Griend (H.A.)
18.30 uur ds. N. de Hoi
GOEDEREEDE
Hervormde Gemeente
10.00 uur ds. A. ten Brinke
18.30 uur ds. A. ten Brinke
STELLENDAM
Gereformeerde Kerk
10.00 uur ds. W.A. Boer
18.30 uur ds. W.J. v.d. Griend
DIRKSLAND
Hervormde Gemeente
10.00 uur geen opgave
14.45 uur geen opgave
MIDDELHARNIS
Jehovah's Getuigen
Koninkrijkszaal
Woensdag 19.30 – 21.15 uur: Leven en dienen als christenen.
Zondag 10.00 – 11.45 uur: Openbare lezing en Wachttorenstudie.
Info: www.jw.org.
PKN Emmaüskerk
10.00 uur ds. L.J. Lingen (H.A.)
17.00 uur ds. L.J. Lingen (H.A.)
Hervormde Gemeente P.K.N. (Dorpskerk, Ring)
10.00 uur ds. Hoolwerf
18.00 uur ds. Van Holten
R.K. Maria Hemelvaartkerk
11.00 uur viering
SOMMELSDIJK
Christengemeente Lachai Roï
10.00 uur niet bekend
Remonstrantse Gemeente
10.00 uur dienst in Dordrecht
Exodus kerk
10.00 uur ds. J. de Visser (Jadus)
OUDE-TONGE
Evangelie Gemeente Flakkee
10.00 uur pastor H.J.P. Scheermeijer
R. K. Parochie
Zaterdag 10 november
19.00 uur viering
Hervormde Gemeente
10.00 uur prop. F. Pierik
18.00 uur ds. M. Kreuk
ACHTHUIZEN
R.K. Maria ten Hemel opneming
Zaterdag 10 november
17.30 uur viering
LANGSTRAAT
Hervormde Gemeente
10.00 uur ds. G.J. Anker (dankdag)
OOLTGENSPLAAT
Gereformeerde Kerk
09.30 uur ds. J.F. Elzinga (voorbereiding H.A.)
18.00 uur ds. H. Klink
Hervormde Gemeente
09.30 uur ds. A.A. Floor
18.00 uur ds. H.G. v.d. Ziel
MELISSANT
Gereformeerde Ontmoetingskerk
09.30 uur ds. K. Bras (dankdag)
HERKINGEN
Hersteld Hervormde Gemeente
09.30 uur kand. M. Diepeveen
18.00 uur ds. G.J. Blankers
Wilt u dat de preekbeurten van uw kerk in dit overzicht vermeld worden, stuur dan een mail met het preekrooster naar: redactie@ggof.nl.